ДІМ ЖИТТЯ, ГО

Контакти

Юридична адреса
84601, Донецька обл., м. Горлівка, вул. Інтернаціональна, 27, к. 8
Телефони
Керівник
Блінова Наталія Володимирівна
Код ЄДРПОУ25969073
Дата реєстрації21.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДІМ ЖИТТЯ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДІМ ЖИТТЯ, ГО» присвоєно код 25969073.

Керівником підприємства «ДІМ ЖИТТЯ, ГО» є Блінова Наталія Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДІМ ЖИТТЯ, ГО» — Донецька обл., м. Горлівка, вул. Інтернаціональна, 27, к. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДІМ ЖИТТЯ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах