НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ"ГАРТ" "

Контакти

Юридична адреса
70100, Запорізька обл., Новомиколаївський р-н, смт. Новомиколаївка, вул. Леніна, 41
Керівник
Писанко Анатолій Олексійович
Код ЄДРПОУ25969179
Дата реєстрації29.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КЛУБ”ГАРТ” ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ"ГАРТ" "» присвоєно код 25969179.

Керівником підприємства «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ"ГАРТ" "» є Писанко Анатолій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ "КЛУБ"ГАРТ" "» — Запорізька обл., Новомиколаївський р-н, смт. Новомиколаївка, вул. Леніна, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА ДИТЯЧА ОРГАНІЗАЦІЯ ”КЛУБ”ГАРТ” ”»
Поділіться інформацією в соцмережах