БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФОНД ОБОРОНИ ТА РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ"

Контакти

Юридична адреса
70417, Запорізька обл., Запорізький р-н, с-ще Сонячне, вул. Садова, 92
Телефони
Керівник
Марковський Максим Сергійович
Код ЄДРПОУ25969191
Дата реєстрації02.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ФОНД ОБОРОНИ ТА РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФОНД ОБОРОНИ ТА РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ"» присвоєно код 25969191.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФОНД ОБОРОНИ ТА РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ"» є Марковський Максим Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ФОНД ОБОРОНИ ТА РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ"» — Запорізька обл., Запорізький р-н, с-ще Сонячне, вул. Садова, 92.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ФОНД ОБОРОНИ ТА РОЗВИТКУ ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах