ВОЛНА, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО

Контакти

Юридична адреса
71503, Запорізька обл., м. Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ, б. 17, корпус 3, кімната 14
Телефони
Керівник
Данільченко Євген Олександрович
Код ЄДРПОУ25969274
Дата реєстрації19.11.1987
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛНА, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛНА, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО» присвоєно код 25969274.

Керівником підприємства «ВОЛНА, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО» є Данільченко Євген Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛНА, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО» — Запорізька обл., м. Енергодар, ПРОСПЕКТ БУДІВЕЛЬНИКІВ, б. 17, корпус 3, кімната 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛНА, САДОВО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах