ХОРТИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
69124, м. Запоріжжя, вул. Рубана, 23
Керівник
Кураєв Олександр Васильович
Код ЄДРПОУ25969400
Дата реєстрації15.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХОРТИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХОРТИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» присвоєно код 25969400.

Керівником підприємства «ХОРТИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» є Кураєв Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХОРТИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ» — м. Запоріжжя, вул. Рубана, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХОРТИЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах