НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ТАВРІЯ"

Контакти

Юридична адреса
70100, Запорізька обл., Новомиколаївський р-н, смт. Новомиколаївка, вул. Янишева, 196
Телефони
Керівник
Лютий Анатолій Федорович
Код ЄДРПОУ25969529
Дата реєстрації16.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”ТАВРІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ТАВРІЯ"» присвоєно код 25969529.

Керівником підприємства «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ТАВРІЯ"» є Лютий Анатолій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ "ТАВРІЯ"» — Запорізька обл., Новомиколаївський р-н, смт. Новомиколаївка, вул. Янишева, 196.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОМИКОЛАЇВСЬКА РАЙОННА МОЛОДІЖНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ ”ТАВРІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах