МОНТАЖНИК, БУДІВЕЛЬНО-ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
69057, м. Запоріжжя, вул. Матросова, 8б
Телефони
Керівник
Лазня Василь Васильович
Код ЄДРПОУ25969825
Дата реєстрації25.12.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОНТАЖНИК, БУДІВЕЛЬНО-ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОНТАЖНИК, БУДІВЕЛЬНО-ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25969825.

Керівником підприємства «МОНТАЖНИК, БУДІВЕЛЬНО-ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Лазня Василь Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОНТАЖНИК, БУДІВЕЛЬНО-ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Запоріжжя, вул. Матросова, 8б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОНТАЖНИК, БУДІВЕЛЬНО-ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах