СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА "ХАБАД ЛЮБАВИЧ" З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІВРИТУ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Контакти

Юридична адреса
69096, м. Запоріжжя, вул. Бородінська, 9а
Телефони
Керівник
Бобакова Лариса Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25969908
Дата реєстрації26.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА ”ХАБАД ЛЮБАВИЧ” З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІВРИТУ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА "ХАБАД ЛЮБАВИЧ" З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІВРИТУ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ» присвоєно код 25969908.

Керівником підприємства «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА "ХАБАД ЛЮБАВИЧ" З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІВРИТУ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ» є Бобакова Лариса Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА "ХАБАД ЛЮБАВИЧ" З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІВРИТУ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ» — м. Запоріжжя, вул. Бородінська, 9а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА ”ХАБАД ЛЮБАВИЧ” З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІВРИТУ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах