ПРИАЗОВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА

Контакти

Юридична адреса
72401, Запорізька обл., Приазовський р-н, смт. Приазовське, вул. Покровська, 33
Телефони
Керівник
Сурядний Олександр Тимофійович
Код ЄДРПОУ25970001
Дата реєстрації01.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИАЗОВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИАЗОВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА» присвоєно код 25970001.

Керівником підприємства «ПРИАЗОВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА» є Сурядний Олександр Тимофійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИАЗОВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА» — Запорізька обл., Приазовський р-н, смт. Приазовське, вул. Покровська, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИАЗОВСЬКА РАЙОННА ЛІКАРНЯНА КАСА»
Поділіться інформацією в соцмережах