МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КУРІНЬ КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО НИЗОВОГО

Контакти

Юридична адреса
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Невського, 5
Керівник
Лисенко Ігор Анатолійович
Код ЄДРПОУ25970053
Дата реєстрації11.12.2018
Дата оновлення11.05.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КУРІНЬ КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО НИЗОВОГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КУРІНЬ КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО НИЗОВОГО» присвоєно код 25970053.

Керівником підприємства «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КУРІНЬ КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО НИЗОВОГО» є Лисенко Ігор Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КУРІНЬ КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО НИЗОВОГО» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Невського, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕЛІТОПОЛЬСЬКИЙ КУРІНЬ КОЗАЦЬКОГО ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО НИЗОВОГО»
Поділіться інформацією в соцмережах