ТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
71740, Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Покровське, вул. Антипенка, 69
Керівник
Затворницький Сергій Борисович
Код ЄДРПОУ25970076
Дата реєстрації20.02.1992
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25970076.

Керівником підприємства «ТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» є Затворницький Сергій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО» — Запорізька обл., Токмацький р-н, с. Покровське, вул. Антипенка, 69.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТРАНСПОРТНИК, САДІВНИЧО-ГОРОДНИЦЬКЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах