СПІЛКА МОЛОДІ ПО РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
69002, м. Запоріжжя, вул. Костянтина Великого, 16, к. 13
Телефони
Керівник
Евсеєвський Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ25970099
Дата реєстрації25.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА МОЛОДІ ПО РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА МОЛОДІ ПО РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25970099.

Керівником підприємства «СПІЛКА МОЛОДІ ПО РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Евсеєвський Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА МОЛОДІ ПО РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Запоріжжя, вул. Костянтина Великого, 16, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА МОЛОДІ ПО РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТА КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах