ЗАПОРІЗЬКА ПРИВАТНА КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ ”ІНТЕЛЕКТ” ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
69000, м. Запоріжжя, бул. Центральний, 15а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Гашенко Людмила Дмитрівна
Бухгалтер
Радченко Женні Анатоліївна
Кількість співробітників12 чел.
Код ЄДРПОУ25970461
Дата реєстрації25.11.2004
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКА ПРИВАТНА КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ ”ІНТЕЛЕКТ” ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКА ПРИВАТНА КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ ”ІНТЕЛЕКТ” ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25970461.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ПРИВАТНА КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ ”ІНТЕЛЕКТ” ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Гашенко Людмила Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКА ПРИВАТНА КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ ”ІНТЕЛЕКТ” ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Запоріжжя, бул. Центральний, 15а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКА ПРИВАТНА КЛАСИЧНА ГІМНАЗІЯ ”ІНТЕЛЕКТ” ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах