ПЕРЕТВОРЮВАЧ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
70423, Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Бабурка
Телефони
Керівник
Щетньова Ольга Василівна
Код ЄДРПОУ25970484
Дата реєстрації30.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРЕТВОРЮВАЧ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРЕТВОРЮВАЧ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25970484.

Керівником підприємства «ПЕРЕТВОРЮВАЧ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» є Щетньова Ольга Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРЕТВОРЮВАЧ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ» — Запорізька обл., Запорізький р-н, с. Бабурка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРЕТВОРЮВАЧ-2, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах