ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОЗВИТКУ ДЗЮДО ТА САМБО "КРОК НАЗУСТРІЧ"

Контакти

Юридична адреса
69104, м. Запоріжжя, вул. Олімпійська, 8, к. 20
Телефони
Керівник
Цибульський Леонід Юхимович
Код ЄДРПОУ25970515
Дата реєстрації12.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”РОЗВИТКУ ДЗЮДО ТА САМБО ”КРОК НАЗУСТРІЧ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОЗВИТКУ ДЗЮДО ТА САМБО "КРОК НАЗУСТРІЧ"» присвоєно код 25970515.

Керівником підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОЗВИТКУ ДЗЮДО ТА САМБО "КРОК НАЗУСТРІЧ"» є Цибульський Леонід Юхимович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "РОЗВИТКУ ДЗЮДО ТА САМБО "КРОК НАЗУСТРІЧ"» — м. Запоріжжя, вул. Олімпійська, 8, к. 20.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗАПОРІЗЬКИЙ ОБЛАСНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”РОЗВИТКУ ДЗЮДО ТА САМБО ”КРОК НАЗУСТРІЧ”»
Поділіться інформацією в соцмережах