АСОЦІАЦІЯ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
69063, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Олександрівський р-н., ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ/ВУЛ. ДНІПРОВСЬКА/ ВУЛ. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА, б. 70/21/47
Телефони
Керівник
Михальчук Валентина Миколаївна
Код ЄДРПОУ25970521
Дата реєстрації09.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25970521.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Михальчук Валентина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Запорізька обл., м. Запоріжжя, Олександрівський р-н., ПРОСПЕКТ СОБОРНИЙ/ВУЛ. ДНІПРОВСЬКА/ ВУЛ. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА, б. 70/21/47.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ МОЛОДШИХ МЕДИЧНИХ СПЕЦІАЛІСТІВ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах