КРЕМНІЙПОЛІМЕР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
69009, м. Запоріжжя, вул. Теплична, 7
Керівник
Герцик Олександр Петрович
Код ЄДРПОУ25970550
Дата реєстрації02.03.2000
Дата оновлення17.11.2005

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРЕМНІЙПОЛІМЕР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕМНІЙПОЛІМЕР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25970550.

Керівником підприємства «КРЕМНІЙПОЛІМЕР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Герцик Олександр Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕМНІЙПОЛІМЕР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — м. Запоріжжя, вул. Теплична, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕМНІЙПОЛІМЕР, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАПОРІЗЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах