ЛУЧ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
69068, м. Запоріжжя, вул. Іванова, 38
Телефони
Керівник
Ільїн Геннадій Вікторович
Код ЄДРПОУ25970656
Дата реєстрації17.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУЧ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУЧ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25970656.

Керівником підприємства «ЛУЧ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» є Ільїн Геннадій Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУЧ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ» — м. Запоріжжя, вул. Іванова, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУЧ, ГАРАЖНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах