ЛЕБІДОНЬКА, ГО

Контакти

Юридична адреса
72312, Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Університетська, 34
Телефони
Керівник
Кандаурова Маргарита Андріївна
Код ЄДРПОУ25970722
Дата реєстрації14.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛЕБІДОНЬКА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕБІДОНЬКА, ГО» присвоєно код 25970722.

Керівником підприємства «ЛЕБІДОНЬКА, ГО» є Кандаурова Маргарита Андріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕБІДОНЬКА, ГО» — Запорізька обл., м. Мелітополь, вул. Університетська, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЕБІДОНЬКА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах