РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Контакти

Юридична адреса
72330, Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Новобогданівка
Керівник
Ковальов Олег Володимирович
Код ЄДРПОУ25970981
Дата реєстрації14.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» присвоєно код 25970981.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» є Ковальов Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ» — Запорізька обл., Мелітопольський р-н, с. Новобогданівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ ПРИ ХРАМІ НА ІМ’Я РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ»
Поділіться інформацією в соцмережах