МЕТАЛІСТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
69050, м. Запоріжжя, вул. Космічна, 110, к. 74
Телефони
Керівник
Долженко Галина Петрівна
Код ЄДРПОУ25971012
Дата реєстрації07.12.1988
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕТАЛІСТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕТАЛІСТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25971012.

Керівником підприємства «МЕТАЛІСТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Долженко Галина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕТАЛІСТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — м. Запоріжжя, вул. Космічна, 110, к. 74.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕТАЛІСТ-1, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах