ГАРТ, ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО СПОРТИВНОГО КЛУБУ

Контакти

Юридична адреса
36014, м. Полтава, вул. Нечуя-Левицького, 4
Телефони
Керівник
Кравченко Іван Володимирович
Код ЄДРПОУ25971288
Дата реєстрації15.10.2004
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАРТ, ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО СПОРТИВНОГО КЛУБУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРТ, ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО СПОРТИВНОГО КЛУБУ» присвоєно код 25971288.

Керівником підприємства «ГАРТ, ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО СПОРТИВНОГО КЛУБУ» є Кравченко Іван Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРТ, ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО СПОРТИВНОГО КЛУБУ» — м. Полтава, вул. Нечуя-Левицького, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРТ, ОБЛАСНА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА СПОРТИВНА ШКОЛА УПРАВЛІННЯ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ, СПОРТУ І ТУРИЗМУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОЛТАВСЬКОГО ОБЛАСНОГО СПОРТИВНОГО КЛУБУ»
Поділіться інформацією в соцмережах