ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
50019, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський р-н., МОПР-КАРАЧУНИ
Керівник
Бутенко Надія Григорівна
Код ЄДРПОУ25972260
Дата реєстрації18.06.1998
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25972260.

Керівником підприємства «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Бутенко Надія Григорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський р-н., МОПР-КАРАЧУНИ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВЕСНА, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах