КРИНИЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
52340, Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, смт. Кринички, вул. Радянська, 2
Керівник
Крутенчук Юрій Олександрович
Код ЄДРПОУ25972336
Дата реєстрації23.12.1998
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРИНИЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРИНИЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» присвоєно код 25972336.

Керівником підприємства «КРИНИЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» є Крутенчук Юрій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРИНИЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ» — Дніпропетровська обл., Криничанський р-н, смт. Кринички, вул. Радянська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРИНИЧАНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах