СТОЛИЦЯ-РЕГІОНИ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Тітова, 20, оф. 45
Телефони
Керівник
Сазонова Марина Олександрівна
Код ЄДРПОУ25972402
Дата реєстрації09.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТОЛИЦЯ-РЕГІОНИ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТОЛИЦЯ-РЕГІОНИ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ» присвоєно код 25972402.

Керівником підприємства «СТОЛИЦЯ-РЕГІОНИ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ» є Сазонова Марина Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТОЛИЦЯ-РЕГІОНИ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ» — м. Дніпро, вул. Тітова, 20, оф. 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТОЛИЦЯ-РЕГІОНИ, ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ПРОФСПІЛКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах