УКРТЕЛЕКОМ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНОВАНОГО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ № 525 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ

Контакти

Юридична адреса
50101, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Димитрова, 30
Керівник
Ботвінова Валентина Миколаївна
Код ЄДРПОУ25972508
Дата реєстрації30.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРТЕЛЕКОМ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНОВАНОГО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ № 525 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРТЕЛЕКОМ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНОВАНОГО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ № 525 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ» присвоєно код 25972508.

Керівником підприємства «УКРТЕЛЕКОМ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНОВАНОГО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ № 525 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ» є Ботвінова Валентина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРТЕЛЕКОМ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНОВАНОГО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ № 525 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Димитрова, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРТЕЛЕКОМ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОМБІНОВАНОГО ЦЕНТРУ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ № 525 ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ФІЛІЇ ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах