ХАРИЗМАТИЧНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ" В М. ПЕРЕЩЕПИНОМУ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
51220, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, м. Перещепине, вул. Радянська, 12
Телефони
Керівник
Бровченко Тетяна Володимирівна
Код ЄДРПОУ25972514
Дата реєстрації22.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХАРИЗМАТИЧНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ВІДРОДЖЕННЯ” В М. ПЕРЕЩЕПИНОМУ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХАРИЗМАТИЧНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ" В М. ПЕРЕЩЕПИНОМУ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25972514.

Керівником підприємства «ХАРИЗМАТИЧНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ" В М. ПЕРЕЩЕПИНОМУ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» є Бровченко Тетяна Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХАРИЗМАТИЧНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ВІДРОДЖЕННЯ" В М. ПЕРЕЩЕПИНОМУ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ» — Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, м. Перещепине, вул. Радянська, 12.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХАРИЗМАТИЧНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ВІДРОДЖЕННЯ” В М. ПЕРЕЩЕПИНОМУ НОВОМОСКОВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах