СВЯТО-ДУХІВСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. КАРАБИНІВКА ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
51471, Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Карабинівка, вул. Шевченка, 73
Керівник
Шульпин Володимир Георгійович
Код ЄДРПОУ25972537
Дата реєстрації15.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СВЯТО-ДУХІВСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. КАРАБИНІВКА ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВЯТО-ДУХІВСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. КАРАБИНІВКА ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25972537.

Керівником підприємства «СВЯТО-ДУХІВСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. КАРАБИНІВКА ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» є Шульпин Володимир Георгійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВЯТО-ДУХІВСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. КАРАБИНІВКА ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» — Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Карабинівка, вул. Шевченка, 73.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВЯТО-ДУХІВСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. КАРАБИНІВКА ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах