ПРОЕКТ-2, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
50000, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг
Керівник
Мушинський Геннадій Григорович
Код ЄДРПОУ25972566
Дата реєстрації27.11.1992
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОЕКТ-2, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОЕКТ-2, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25972566.

Керівником підприємства «ПРОЕКТ-2, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» є Мушинський Геннадій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОЕКТ-2, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОЕКТ-2, ГАРАЖНЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах