ЯХТОВА АСОЦІАЦІЯ КЛАСУ "ЄВРОПА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
49094, м. Дніпро, вул. Овражна, 1а
Телефони
Керівник
Ткаченко Петро Юрійович
Код ЄДРПОУ25972595
Дата реєстрації07.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЯХТОВА АСОЦІАЦІЯ КЛАСУ ”ЄВРОПА” ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЯХТОВА АСОЦІАЦІЯ КЛАСУ "ЄВРОПА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25972595.

Керівником підприємства «ЯХТОВА АСОЦІАЦІЯ КЛАСУ "ЄВРОПА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Ткаченко Петро Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЯХТОВА АСОЦІАЦІЯ КЛАСУ "ЄВРОПА" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Дніпро, вул. Овражна, 1а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЯХТОВА АСОЦІАЦІЯ КЛАСУ ”ЄВРОПА” ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах