РЕГІОНАЛЬНИЙ "БІЗНЕС ЦЕНТР" ДІЛОВОГО ПАРТНЕРСТВА ТА ПІДТРИМКИ І ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМНИЦЬТВА

Контакти

Юридична адреса
50096, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Ватутіна, 45а, к. 51
Керівник
Лісовська Вікторія Василівна
Код ЄДРПОУ25972661
Дата реєстрації05.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕГІОНАЛЬНИЙ ”БІЗНЕС ЦЕНТР” ДІЛОВОГО ПАРТНЕРСТВА ТА ПІДТРИМКИ І ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМНИЦЬТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕГІОНАЛЬНИЙ "БІЗНЕС ЦЕНТР" ДІЛОВОГО ПАРТНЕРСТВА ТА ПІДТРИМКИ І ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМНИЦЬТВА» присвоєно код 25972661.

Керівником підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ "БІЗНЕС ЦЕНТР" ДІЛОВОГО ПАРТНЕРСТВА ТА ПІДТРИМКИ І ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМНИЦЬТВА» є Лісовська Вікторія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕГІОНАЛЬНИЙ "БІЗНЕС ЦЕНТР" ДІЛОВОГО ПАРТНЕРСТВА ТА ПІДТРИМКИ І ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМНИЦЬТВА» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Ватутіна, 45а, к. 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕГІОНАЛЬНИЙ ”БІЗНЕС ЦЕНТР” ДІЛОВОГО ПАРТНЕРСТВА ТА ПІДТРИМКИ І ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПІДПРИЄМНИЦЬТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах