ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ "ПАРКОВЕ"

Контакти

Юридична адреса
50081, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, мкрн. 5-й Зарічний
Керівник
Волошин Олександр Анатолійович
Код ЄДРПОУ25972945
Дата реєстрації21.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ ”ПАРКОВЕ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ "ПАРКОВЕ"» присвоєно код 25972945.

Керівником підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ "ПАРКОВЕ"» є Волошин Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ "ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ "ПАРКОВЕ"» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, мкрн. 5-й Зарічний.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ТОВАРИСТВО ВЛАСНИКІВ ІНДИВІДУАЛЬНИХ ГАРАЖІВ ”ПАРКОВЕ”»
Поділіться інформацією в соцмережах