ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМБАЙНОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЛЕКТИВНОГО /НАРОДНОГО/ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
49019, м. Дніпро, вул. Ударників, 27
Телефони
Керівник
Бугаєв Віталій Олексійович
Код ЄДРПОУ25972968
Дата реєстрації21.03.2000
Дата оновлення02.07.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМБАЙНОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЛЕКТИВНОГО /НАРОДНОГО/ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМБАЙНОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЛЕКТИВНОГО /НАРОДНОГО/ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25972968.

Керівником підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМБАЙНОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЛЕКТИВНОГО /НАРОДНОГО/ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Бугаєв Віталій Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМБАЙНОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЛЕКТИВНОГО /НАРОДНОГО/ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА» — м. Дніпро, вул. Ударників, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ КОМБАЙНОВИЙ ЗАВОД, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ КОЛЕКТИВНОГО /НАРОДНОГО/ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах