ЗЕЛЕНИЙ СВІТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
50054, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Вахрушева
Телефони
Керівник
Черкун Микола Іванович
Код ЄДРПОУ25973057
Дата реєстрації10.07.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЗЕЛЕНИЙ СВІТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗЕЛЕНИЙ СВІТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 25973057.

Керівником підприємства «ЗЕЛЕНИЙ СВІТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Черкун Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗЕЛЕНИЙ СВІТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Вахрушева.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗЕЛЕНИЙ СВІТ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах