ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ АСОЦІАЦІЇ НЕОНАТОЛОГІВ УКРАЇНИ” У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Чернікова, 41а
Телефони
Керівник
Мавропуло Тетяна Карлівна

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ25973206
Дата реєстрації21.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ АСОЦІАЦІЇ НЕОНАТОЛОГІВ УКРАЇНИ" У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25973206.

Керівником підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ АСОЦІАЦІЇ НЕОНАТОЛОГІВ УКРАЇНИ" У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Мавропуло Тетяна Карлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ АСОЦІАЦІЇ НЕОНАТОЛОГІВ УКРАЇНИ" У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — м. Дніпро, вул. Чернікова, 41а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ АСОЦІАЦІЇ НЕОНАТОЛОГІВ УКРАЇНИ” У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах