ГВАРДІЯ, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ

Контакти

Юридична адреса
50047, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Самотічна, 10
Телефони
Керівник
Вокальчук Олег Вікторович
Код ЄДРПОУ25973212
Дата реєстрації14.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГВАРДІЯ, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГВАРДІЯ, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ» присвоєно код 25973212.

Керівником підприємства «ГВАРДІЯ, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ» є Вокальчук Олег Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГВАРДІЯ, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Самотічна, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГВАРДІЯ, КЛУБ ЛЮБИТЕЛІВ ФІЗКУЛЬТУРИ І СПОРТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах