БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ"

Контакти

Юридична адреса
49040, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Бабушкінський р-н., Ж/М ТОПОЛЯ -2, б. 2, корпус 4, кв. 70
Телефони
Керівник
Мажара Андрій Віталійович
Код ЄДРПОУ25973229
Дата реєстрації02.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ"» присвоєно код 25973229.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ"» є Мажара Андрій Віталійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ"» — Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Бабушкінський р-н., Ж/М ТОПОЛЯ -2, б. 2, корпус 4, кв. 70.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ”ОХОРОНА ГРОМАДСЬКОГО ПОРЯДКУ”»
Поділіться інформацією в соцмережах