ПІВДЕННИЙ РАДІОЗАВОД, БЛАГОДІЙНА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
52201, Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Залізнична, 5
Керівник
Олійник Мая Денисівна
Код ЄДРПОУ25973270
Дата реєстрації27.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕННИЙ РАДІОЗАВОД, БЛАГОДІЙНА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕННИЙ РАДІОЗАВОД, БЛАГОДІЙНА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25973270.

Керівником підприємства «ПІВДЕННИЙ РАДІОЗАВОД, БЛАГОДІЙНА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Олійник Мая Денисівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕННИЙ РАДІОЗАВОД, БЛАГОДІЙНА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Дніпропетровська обл., м. Жовті Води, вул. Залізнична, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕННИЙ РАДІОЗАВОД, БЛАГОДІЙНА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ ВЕЛИКОЇ ВІТЧИЗНЯНОЇ ВІЙНИ ТА ПРАЦІ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах