ЮЖНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
50029, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Симбірцева
Телефони
Керівник
Подколзін Олександр Олександрович
Код ЄДРПОУ25973318
Дата реєстрації18.04.1980
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЮЖНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЮЖНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 25973318.

Керівником підприємства «ЮЖНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» є Подколзін Олександр Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЮЖНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Симбірцева.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЮЖНИЙ, ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах