РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕРБКИ ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
51453, Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Вербки, вул. Матросова, 17
Телефони
Керівник
Наумов Дмитро Петрович
Код ЄДРПОУ25973382
Дата реєстрації15.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕРБКИ ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕРБКИ ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25973382.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕРБКИ ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» є Наумов Дмитро Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА "СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕРБКИ ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ» — Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Вербки, вул. Матросова, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ”СВЯТО-УСПЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В С. ВЕРБКИ ПАВЛОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах