КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
50081, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, мкрн. 5-й Зарічний, 78а
Телефони
Керівник
Любченко Тетяна Анатоліївна
Код ЄДРПОУ25973695
Дата реєстрації19.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР” КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25973695.

Керівником підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Любченко Тетяна Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, мкрн. 5-й Зарічний, 78а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ”НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР” КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах