БУДІВЕЛЬНА ПАЛАТА М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА, ГО

Контакти

Юридична адреса
49000, м. Дніпро, вул. Сєрова, 4
Керівник
Уріх Євген Йосипович
Код ЄДРПОУ25973703
Дата реєстрації06.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БУДІВЕЛЬНА ПАЛАТА М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУДІВЕЛЬНА ПАЛАТА М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА, ГО» присвоєно код 25973703.

Керівником підприємства «БУДІВЕЛЬНА ПАЛАТА М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА, ГО» є Уріх Євген Йосипович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУДІВЕЛЬНА ПАЛАТА М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА, ГО» — м. Дніпро, вул. Сєрова, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУДІВЕЛЬНА ПАЛАТА М. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах