ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КЛУБ СОБАКІВНИЦТВА "НІКО" ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "КІНОЛОГІЯ"

Контакти

Юридична адреса
49000, ПЛОЩА ЖОВТНЕВА, БУД. 7, М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ЖОВТНЕВИЙ р-н., ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., УКРАЇНА
Телефони
Факс
Керівник
Кущ Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ25973784
Дата реєстрації06.04.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КЛУБ СОБАКІВНИЦТВА ”НІКО” ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”КІНОЛОГІЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КЛУБ СОБАКІВНИЦТВА "НІКО" ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "КІНОЛОГІЯ"» присвоєно код 25973784.

Керівником підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КЛУБ СОБАКІВНИЦТВА "НІКО" ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "КІНОЛОГІЯ"» є Кущ Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КЛУБ СОБАКІВНИЦТВА "НІКО" ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ "КІНОЛОГІЯ"» — ПЛОЩА ЖОВТНЕВА, БУД. 7, М. ДНІПРОПЕТРОВСЬК, ЖОВТНЕВИЙ р-н., ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛ., УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КЛУБ СОБАКІВНИЦТВА ”НІКО” ВІДДІЛЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ”КІНОЛОГІЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах