ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 238

Контакти

Юридична адреса
49041, Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Шевченківський р-н., Ж-М ТОПОЛЯ-3, б. 4, корпус 3
Керівник
Подольський Іван Васильович
Код ЄДРПОУ25973873
Дата реєстрації28.03.1977
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 238» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 238» присвоєно код 25973873.

Керівником підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 238» є Подольський Іван Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 238» — Дніпропетровська обл., м. Дніпро, Шевченківський р-н., Ж-М ТОПОЛЯ-3, б. 4, корпус 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ № 238»
Поділіться інформацією в соцмережах