КРИВОРІЗЬКА ПРОФСПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ РАДІОЛОКАЦІЇ, РАДІОНАВІГАЦІЇ І ЗВ’ЯЗКУ

Контакти

Юридична адреса
50000, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський р-н., ТЕРИТОРІЯ АЕРОПОРТ
Керівник
Коротуненко Дмитро Вікторович
Код ЄДРПОУ25973956
Дата реєстрації06.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРИВОРІЗЬКА ПРОФСПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ РАДІОЛОКАЦІЇ, РАДІОНАВІГАЦІЇ І ЗВ’ЯЗКУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРИВОРІЗЬКА ПРОФСПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ РАДІОЛОКАЦІЇ, РАДІОНАВІГАЦІЇ І ЗВ’ЯЗКУ» присвоєно код 25973956.

Керівником підприємства «КРИВОРІЗЬКА ПРОФСПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ РАДІОЛОКАЦІЇ, РАДІОНАВІГАЦІЇ І ЗВ’ЯЗКУ» є Коротуненко Дмитро Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРИВОРІЗЬКА ПРОФСПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ РАДІОЛОКАЦІЇ, РАДІОНАВІГАЦІЇ І ЗВ’ЯЗКУ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, Центрально-Міський р-н., ТЕРИТОРІЯ АЕРОПОРТ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРИВОРІЗЬКА ПРОФСПІЛКА АВІАПРАЦІВНИКІВ РАДІОЛОКАЦІЇ, РАДІОНАВІГАЦІЇ І ЗВ’ЯЗКУ»
Поділіться інформацією в соцмережах