ЛІКАРНЯНА КАСА, ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
52600, Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, смт. Васильківка, вул. Крупської, 76
Телефони
Керівник
Яхно Олена Віталіївна
Код ЄДРПОУ25973979
Дата реєстрації10.04.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛІКАРНЯНА КАСА, ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІКАРНЯНА КАСА, ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25973979.

Керівником підприємства «ЛІКАРНЯНА КАСА, ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Яхно Олена Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІКАРНЯНА КАСА, ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, смт. Васильківка, вул. Крупської, 76.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІКАРНЯНА КАСА, ВАСИЛЬКІВСЬКА РАЙОННА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах