СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. ДНІПРІ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА

Контакти

Юридична адреса
49046, м. Дніпро, вул. Широка, 227
Керівник
Лисак Віталій Петрович
Код ЄДРПОУ25974009
Дата реєстрації20.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. ДНІПРІ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. ДНІПРІ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» присвоєно код 25974009.

Керівником підприємства «СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. ДНІПРІ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» є Лисак Віталій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. ДНІПРІ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА» — м. Дніпро, вул. Широка, 227.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПАСО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКИЙ ХРАМ ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М. ДНІПРІ, РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах