РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЛЮБОВ ХРИСТА" У М. КАМ’ЯНСЬКЕ

Контакти

Юридична адреса
51931, Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Ковалевича, 2, к. 7
Телефони
Керівник
Даштоян Сергій Ханамирович
Код ЄДРПОУ25974045
Дата реєстрації20.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ЛЮБОВ ХРИСТА” У М. КАМ’ЯНСЬКЕ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЛЮБОВ ХРИСТА" У М. КАМ’ЯНСЬКЕ» присвоєно код 25974045.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЛЮБОВ ХРИСТА" У М. КАМ’ЯНСЬКЕ» є Даштоян Сергій Ханамирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ "ЛЮБОВ ХРИСТА" У М. КАМ’ЯНСЬКЕ» — Дніпропетровська обл., м. Кам’янське, вул. Ковалевича, 2, к. 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЦЕРКВИ ПОВНОГО ЄВАНГЕЛІЯ ”ЛЮБОВ ХРИСТА” У М. КАМ’ЯНСЬКЕ»
Поділіться інформацією в соцмережах