ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
19601, Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Геронимівка, вул. Геронимівська, 1
Керівник
Мацепа Михайло Павлович
Код ЄДРПОУ25974200
Дата реєстрації23.02.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25974200.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Мацепа Михайло Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Черкаська обл., Черкаський р-н, с. Геронимівка, вул. Геронимівська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ КІОКУШИН КАРАТЕ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах