УМАНСЬКА ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
20300, Черкаська обл., м. Умань, вул. Небесної Сотні, 31
Керівник
Кравчук Лідія Трохимівна
Код ЄДРПОУ25974217
Дата реєстрації08.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УМАНСЬКА ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УМАНСЬКА ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО» присвоєно код 25974217.

Керівником підприємства «УМАНСЬКА ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО» є Кравчук Лідія Трохимівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УМАНСЬКА ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО» — Черкаська обл., м. Умань, вул. Небесної Сотні, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УМАНСЬКА ЛІГА ПІДПРИЄМЦІВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах